در حال حاضر ارائه خدمات تنها در شهر تهران امکانپذیر می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]همه چی از یه انفجار شروع شد .23 تیر ماه 1398. شاید براتون انفجار هیروشیما و غیره رو تداعی کنه . اما نه اینبار انفجار خیلی بزرگتر بود . جوری که نمیتونستم تکون بخورم . سرجام وایستادم و زدم توی سر خودم . در به در دنبال یکی که بتونه منو تکون بده . اما انفجار  رخ داده بود و فقط یه قطع عضو ساده نبود . دقیقا مشابه به آدمی که مغزش رفته تو کما و نمیتونه به اندام های حرکتی خودش دستور بده کاری کنه.حتی صدام در نمیومد . با  صدای بلندی به خودم اومدم و فهمیدم یکی میخواد از جون خودش به من ببخشه تا من جونی دوباره بگیرم .زنده شدم اما تا اولین مرکز درمان خیلی راه بود . پس اونی که جونشو داده بود به من چی میشد ؟ یعنی باید میموند وسط خیابون تا من برگردم ؟ اما خب اطمینان کرد و به من این اجازرو داد . با اولین استارت روشن شدم و رفتیم جون قبلیم رو دادیم و یه جون جدید گرفتیم و باطری اون نیسان آبی دوست داشتنی رو که باطریشو قرض داده بود بهش برگردوندیم .

                                                                                                                                بخشی از خاطرات پراید سفید 132 ایران 78

من حامدم و چند وقتیه تصمیم گرفتم اجازه ندم شما توی خیابون بدون شارژ بمونید . اطراف شما چندتا باتری فروشی ماشین دارید  ؟

هرچندتا دارید یکی دیگه بهش اضافه کنید که منم . من تو در حال حاضر در کل تهران شعبه دارم توی همه کوچه ها حتی همین خونه بغلیتون . ما توی سما باتری یک فروشنده باتری نیستیم ، بلکه ما اونی هستیم که به هر طریقی راهتون میندازیم . حتی شده آدم بیاریم ماشینتون رو هل بده .

کارشناسای مای دو دسته ان

اولین دسته عیب یابای حضوریمون هستن که میان دم ماشینتون و بهتون میگن مشکل برقی ماشینتون آیا از باطریه یا نه . باید تعویضش کنیم یا میتونیم درستش کنیم .

اما اون یکی دستمون که خیلی حرفه ای تر هستن خود شمایید . ما از طریق تلفن میتونیم سوالاتی در زمان خرابی از شما بپرسیم و با کمک هم دیگه و هوش شما ، راهتون میندازیم . در ضمنمن بهتون پیشنهاد میکنم که منتظر نمونید تا توی جاده گیر کنید .اگر یکم وقت بزارید میتونید از ویدئو های عیب یابی های ما استفاده کنید که قبل از خارج شدن از رده با پای خودتون تعویض رو انجام بدید.

توی ویدئوهای آموزش ما میتونید ببینید که چطوری میتونید باطری رو سر حال کنید ، از باطری خودتون محافظت کنید . اصلا عمر یه باطری چقدره ؟  اگر ماشینتون روشن نشد دلایلش چیا میتونه باشه و این دست اطلاعات کاربردی .

تو سماباطری یاد میگیرید که محتاج کارشناس نشید ولی در نهایت یادتون نره تو سه بوق راهتون میندازیم[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

خانه

ارائه خدمات تنها در تهران امکانپذیر می باشد.

Shop
Back to Top

نام خودرو یا باتری را وارد نمایید