باتری ماشین خوب چی بخرم؟

خرید باتری ماشین یکی از بااهمیت ترین دل‌واپسی ها است. از این رو در این بخش به قصد بررسی پرسش باتری ماشین خوب چی بخرم؟ آماده شد و بهترین برندهای باتری معرفی شدند.

باتری خودرو یکی از گرانبها ترین قطعات موجود در اتومبیل است که نقشی اساسی اجرا می کند. در حقیقت ماموریت باتری این است که توان ضروری برای روشن شدن خودرو را برای ماشین فراهم کرده و هم منبع ابزار های الکتریکی همانند ضبط ماشین می شود.

با این وجود برای سود اقتصادی علاوه بر پرسش چطور باتری ضعیف خودرو را قوی کنیم، یکی از بااهمیت ترین سوال ها این است که باتری ماشین مطلوب چی بخرم؟ تا این نیازها را به‌خاطر اتومبیل پاسخگو باشد؟ در دنباله برای جستجو این سوژه می پردازیم.

بهترین برندهای باتری ماشین در ایران

با وجود تحریم ها آشکار ساختن باتری ماشین خارجی اصل که زمان زیادی به تاریخ انقضایش مانده باشد قدری پیچیده شده است. از این رو باطری خودرو های ایرانی گزینه سازگار تری به حساب می روند و یقیناً از کیفیت مناسبی هم بهره‌مند هستند که می توانند جوابگوی نیاز خودروی شما باشند. ولی در جواب به سوال باتری ماشین خوب چی بخرم ضروری است تا تحقیق کنیم که کدامیک برند ها بهترین هستند. از سازگار ترین برندهای باتری ماشین ایرانی می توان اشاره کرد به:

برنا باتری از بهترین مارک های باطری ایرانی

از دیگر بهترین مارک های باتری در جواب به سوال باتری ماشین خوب چی بخرم؟ برنا باتری است. برنا باتری از با قدمت ترین باتری های ایرانی بوده که توسط فناوری های اروپایی کار کرده و باتری ها طبق به روزترین فن‌آوری ها تولید می شوند. از اسمی ترین زیرشاخه های این برند هم می شود به:

  • صدف
  • ولف
  • گلوبال
  • اکتیو
  • جیان گلوبال و …

اشاره کرد. برنا باتری از برندهای با کیفیت و خوش قیمت داخل بازار می باشد.

باتری سپاهان از بهترین برندهای باتری ماشین در ایران

یکی از بهترین و خوب نرخ ترین برندهای باتری ماشین در ایران؛ بدون تردید باتری سپاهان است. از برندهای زیرمجموعه باطری سپاهان می توان به اوربیتال، سیلور، EFB، پاورایکس و … اشاره کرد. باتری سپاهان تا حداکثر دو سال دارای گارانتی می باشند و از 50 آمپر تا 225 آمپر تولید شده و در انتخاب صاحبان خودروها قرار می گیرد. واجب است به یادمان باشد که پاورایکس از بهترین برندهای زیر نظر سپاهان باتری بوده که از دوام زیاد و قیمت مناسبی بهره‌مند است که می توانید با بهترین نرخ از فروشگاه های معتمد همانند سماباتری آن را خریداری نمایید.

برند صبا باتری از باتری ماشین های خوب بازار ایران

از دیگر برندهای که باید در جواب به باتری ماشین خوب چی بخرم؟ به آن اشاره کنیم؛ برند صبا باتری است. این برند از باطری های 35 تا 200 آمپری را پدیدآوری کرده و به‌خاطر اقسام خودروهای سبک و سنگین استفاده دارد. همچنین این برند از گران قیمت ترین و در عین حال با کیفیت ترین برندهای داخل بازار است که با توجه به شروط محدوده و اتومبیل می توانید مدل های همگون آن را خرید نمایید.

تقریبا جمع ماشین های ایرانی نظیر پژو، سمند، پراید، 206 و … از باطری ماشین های صبا باتری پشتیبانی کرده و می توانند از 1 تا 3 سال از این باطری ماشین ها سود ببرند. لازم به ذکر است که باتری های صبا باتری از گارانتی های مخصوص ای بهره‌مند هستند.

از بهترین باتری های ایرانی دورنا باتری است

دورنا باتری یکی دیگر از برندهای پیروز ایرانی است که می تواند جواب پرسش باتری ماشین خوب چی بخرم؟ باشد. باتری های تولید این کمپانی در محدوده 35 تا 225 آمپر بوده و طبق استانداردهای دنیا هستند و می توانند به‌خاطر اقسام خودروها استفاده شوند. از برندهای زیرمجموعه دورنا باتری می توان به ارس، پوشیتا و دورنا اشاره کرد.

بهترین مارک های باتری خارجی در ایران

با دقت به تحریم ها از بهترین برندهایی موجود در ایران برای خریداری باتری ماشین خوب می توان به برندهای کره ای اشاره کرد که یکی از بهترین مدل های آن برند دلکور می باشد و از دیگر نمونه های خارجی می توان به برند هیوندای اشاره کرد. و یقیناً لازم است تا باتری های خارجی از فروشگاه های بااعتبار خرید شوند و حتما پیش‌از از خریداری تاریخ اتمام آن ها را مشاهده نمایید. به طور عمومی خرید باتری اتومبیل های ایرانی در قیاس با مدل های خارجی به سبب قیمت، عمر باتری، گارانتی و … به صرفه تر است.

خریداری باتری ماشین با بهترین قیمت

یکی از گرانبها ترین مسائل در زمان خریداری باطری ماشین، قطعا قیمت است. با دقت به قیمت بالاتر باتری ماشین های خارجی به نسبت باتری های ایرانی، خریداری باطری ایرانی به سود بوده و هم برندهای ایرانی در طی سال‌ها آخرین کوشش کرده اند تا با بهره گیری از فن‌آوری های روز جهان کیفیت خویش را از سابق بالاتر ببرند.

خریداری باتری خودرو امروزه یکی از گرانبها ترین دل‌واپسی ها به شمار می رود. ارزش خریداری باتری ماشین پراید، 206، سمند و … از فروشگاه های امین به حدی بالا است که تضمین و ماندگاری باطری را برای شما ضمانت می کند. فروشگاه سماباتری عرضه کننده انواع باتری در ایران است که باطری ماشین را با بهترین کیفیت و قیمت به تمام کشور روانه می کند. علاوه بر این شما می توانید در جواب به سوال باتری ماشین خوب چی بخرم؟ مشورت تخصصی از کارشناسان سماباتری دریافت نمایید.

به‌خاطر مشورت تنها کافی است به سایت سماباتری به آدرس «samabattery.com» رجوع نمایید و علاوه بر رویت تمامی باتری ها در اقسام بازه های قیمتی و آمپرهای گوناگون، با متخصصان سماباتری ارتباط برقرار نمایید.